جملات انگیزشی

بخش جدید دیگری به سایت آکادمی فروش اضافه شده است که در آن قصد داریم جملات و تصاویر انگیزشی متناسب با فروش و فروشندگی حرفه ای و ویزتوری را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم، لطفا با ما همراه باشید، چراکه این بخش هر چند روز یکبار به روز رسانی شده و کاملتر خواهد شد.

با توجه به اینکه ماهیت این سایت آموزش مهارت های فروش حرفه ای است، بیشتر جملات انگیزشی در این موضوع می باشد.

البته موارد بسیار زیادی از آنها قابلیت استفاده در تمامی ابعاد زندگی و ابعاد شغلی را دارد و می تواند شما را به موفقیت برساند.

همه ما انسان ها در زندگی و کار خودمان با مسائل و موانع گوناگونی روبه رو می شویم که اگر بدانیم چگونه باید با آنها روبرو شویم می توانیم مدیریت بهتری داشته باشیم و از آنها به خوبی عبور کنیم.

شما باید شروع کنید تا انگیزه به دست آورید، نه اینکه منتظر انگیزه باشید تا بتوانید شروع کنید.

هدف از این جملات کمک به شما برای شروع کردن است، حتماً سعی کنید اقدام کنید حتی اگر شده روزانه یک مورد را بهتر کنید.

این جملات را در صفحه گوشی یا کامپیوتر خودتان و یا در جایی که بیشترین دید را دارید نصب کنید، حتی در محیط کارتان چرا که می تواند معجزه کند. جملات انگیزشی برای بنده همواره بسیار مفید است چرا که باعث افزایش انگیزه می شود، البته که نباید انگیزه و انرژی کاذب و موقتی باشد چرا که تاثیر کمی خواهد داشت.

شما برای داشتن انگیزه و انرژی دائمی باید هر چند وقت یکبار خودتان را شارژ کنید، این اقدام برای افراد مختلف متفاوت است. اما حتما مواردی را برای خودتان در نظر بگیرید، مثل کلیپ های انگیزشی که می تواند برای شما موثر باشد.

مورد دیگری که می تواند برای شما بیشترین اثر گذاری را داشته باشد، برقراری ارتباط قوی تر با خداوند است، خیلی وقتها ما فراموش می کنیم که کسی را داریم که قدرت بسیار زیادی دارد و در تمامی سختی ها و مشکلات می تواند به ما کمک کند تا به مقصد مورد نظر خودمان برسیم.

پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه فرمایید:

باورهای فروشندگان حرفه ای چیست؟

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. بهمن نصری
  10:12 1398/05/30

  با سلام و تشکر
  مطلب مفیدی بود که باعث ارتقای دانش شخصی بنده شد.
  https://blog.tarjomebazar.com/%d8%aa%d8%b1%d8%ac%d9%85%d9%87-%d8%aa%d8%b6%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d9%87-%d9%88-%d9%85%d8%aa%d9%86/

 2. محمد رضا خشامن از بندرعباس
  11:15 1398/09/29

  مطالب مفید ، ارزشمند ، مهم و تاثیر گذاری وبسیار روحیه بخش است بسیار ممنون وسپاسگذارم امیدوارم بتوانم استفاده واجرا نمایم