رادیو آکادمی فروش(درس اول) باورهای فروشندگان

بسیار خوشحالم از اینکه رادیو آکادمی فروش را راه اندازی کردم، تا یک گام دیکر برای رسالتی که برای خودم در نظر دارم بردارم. تمامی این فایل ها کاملاً رایگان هستش و می توانید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در رادیو آکادمی فروش چه خبر هستش؟

در این رادیو می خواهیم فایلهای صوتی آموزشی در زمینه های مختلف، فروش، بازاریابی، ویزیتوری، تبلیغات و … را با شما به اشتراک بگذاریم.

یکی از موضوعاتی که همیشه با آن روبرو بوده ام باورها و طرز فکر فروشندگان نسبت به کاری که انجام می دهند است.

فروشندگان اغلب این شغل را بسیار سطحی و پیش پا افتاده می بینند و اغلب از روی ناچاری و نبود هیچ شغل دیگر و بهتر از بیکاری به آن روی می آورند. حال با اینکار هم به خودشان آسیب وارد می کنند هم به مشتریان و هم به فروشگاه و سازمانی که این فرد را استخدام کرده است. صرفا به دلیل اینکه توقعات کمتری دارد و یا هزینه کمتری دارد.

خیلی از فروشگاه ها فکر می کنند که اگر فروشنده ارزان قیمتی را برای کار در فروشگاه انتخاب کنند کار بسیار بهتر و درست تری انجام داده اند و به اصطاح صرفه جویی هم کرده اند. اما متاسفانه نسبت به این موضوع دقت نمی کنند که دارند بهترین و بزرگترین دارائی خودشان( یعنی مشتریان) را به دست فردی بدون کارائی می سپارند و این اقدام باعث خواهد شد که مشتریان ناراضی شده و دیگر از آن فروشگاه خرید نکنند و ضرر چند برابری برای صاحب فروشگاه به همراه داشته باشد.

شما وقتی فردی را استخدام می کنید که از روی ناچار به سراغ فروشندگی آمده است، انتظار دارید برای شما چه کاری انجام دهد؟ می خواهید معجزه داشته باشد؟؟

در این فایل صوتی با شما در خصوص باورها و طرز فکری که باید نسبت به شغل فروش داشته باشید صحبت کرده ام. لطفا این فایل را گوش دهید و در اختیار دیگران هم قرار دهید.

نظرات و پیشنهادات خودتان را از طریق این لینک می توانید با ما به اشتراک بگذارید تا در فایل های بعدی به آنها بپردازیم.

از من بپرسید

عضویت در اینستاگرام جهت ارتباط با بنده

پیروز و موفق باشید.

باورهای فروشندگان- رادیو آکادمی فروش

(رادیو آکادمی فروش) رایگان است و همیشه برای شما رایگان خواهد بود.

محمدرضا طائی

مربی و مدرس مهارتهای فروش حرفه ای

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۹۰

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *