هدیه ویژه خریداران محصولات سایت آکادمی فروش

هدیه ویژه خریداران محصولات سایت آکادمی فروش

حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی شما عزیزان تبریک عرض می کنم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما بزرگواران را در این ماه پر خیر برکت دارم. سایت آکادمی فروش جهت تشکر از حمایت همه شما عزیزان هدیه ای را ویژه خریداران محصولات سایت آکادمی فروش در نظر گرفته است. 

امیدوارم همه ما بتوانیم با کمک یکدیگر از شرایط سخت اقتصادی فعلی عبور کنیم و کسب و کارخودمان را حفظ کرده و بتوانیم آنرا رشد دهیم.  در اینکه شرایط سخت شده است شکی نیست در اینکه مردم برای خرج کردن ترس دارند شکی نیست و در اینکه رفتار خرید مشتریان نیز تغییر کرده است اصلاً شکی نیست اما شما می خواهید در این شرایط قربانی باشید یا رشد کنید؟ همه این بستگی به خود شما دارد.

پیشنهاد می کنم مقاله زیر را حتما مطالعه فرمایید:

روش های افزایش فروش درشرایط رکود اقتصادی

چند روز پیش استوری در اینستاگرام خودم قرار دادم با موضوع اینکه در ماه رمضان برنامه شما برای افزایش فروش چیست؟ و بازخورد بسیار کمی دریافت کردم. که فکر می کنم علت اصلی آن ناامیدی و فشار بسیار زیاد شرایط اقتصادی فعلی است.

همواره بنده در خصوص استفاده از مناسبت ها بسیار تاکید داشته ام، به خصوص ماه مبارک رمضان که بسیاری از کسب و کارهای خارجی که حتی مسلمان هم نیستند از این ماه استفاده می کنند و خودشان را به مشتریان هدفی که مسلمان هستند نزدیک تر می کنند.

در کشور ما هم کسب و کارها می توانند با استفاده از این ماه روی مشتریان خودشان تاثیر گذاشته و در ذهن آنها برند خودشان را تثبیت کنند.

در جامعه ما که اکثریت مردم مسلمان و شیعه هستند و اعتقادات و عقاید قوی دارند استفاده از این ماه می تواند کسب وکار شما نزد آنها بسیار بهتر نمایش داده و ضمن افزایش فروش و افزایش تعداد مشتریان شما را هم به دنبال داشته باشد.

می خواهیم در ادامه چند نمونه از تبلیغات شرکت ها و برندها را در ماه مبارک رمضان به شما نمایش دهیم. هم شرکت های ایرانی و هم خارجی در این تصاویر دیده می شوند.

تبلیغات در ماه مبارک رمضان
تبلیغات در ماه مبارک رمضان
تبلیغات در ماه مبارک رمضان

شما هم سعی کنید در حد توان خودتان با هر رسانه تبلیغاتی که دارید، در ویترین فروشگاه و یا هر کار دیگری که می توانید انجام دهید حتما یک اقدام داشته باشید. و دست خالی این ماه را ترک نکنید چرا که رقبای شما همگی در حال تلاش و فعالیت هستند. 

هدیه سایت آکادمی فروش به شما خریداران محصولات این سایت  

اگر شما جز خریداران قبلی محصولات سایت هستید هم می توانید از این هدیه بهره مند شوید و شما عزیزانی که تا کنون خرید نداشته اید می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه خرید کرده و از هدیه استفاده فرمایید.

مشاوره ماه رمضان

  • لطفا در خصوص مسئله ای که مایل به مشاوره هستید چند خط بنویسید

فرم بالا تکمیل کرده و منتظر ما جهت هماهنگی زمان مشاوره باشید. 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۸۸

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *